Naše služby v oblasti rezania vodným lúčom

Vlastníme zariadenia, ktoré umožňujú deliť do ľubovoľného tvaru materiály v rovine ako aj v priestore, ktorých delenie inými, klasickými spôsobmi – pílením a tepelnými technológiami sú málo efektívne, alebo prakticky nemožné. 

Bez akéhokoľvek ovplyvnenia základného materiálu je možné použiť ho na rezanie kovov všetkých typov, od ľahkých zliatin hliníka a titánu až po vysoko pevné ušľachtilé ocele, skla, kameňa, plastov, textilu, kompozitných materiálov atď.

Máme v oblasti strojárenských technológií dlhoročnú prax, a konkrétne aj vo využití vodného lúča bohaté skúsenosti, takže našim súčasným ako aj budúcim klientom vieme pomôcť aj odborným poradenstvom a posúdením ekonomickej efektívnosti takéhoto typu delenia v zrovnaní s inými technológiami.

Cena rezania je závislá od špecifických vlastností materiálu, zložitosti rezu , požadovanej kvality reznej hrany a podľa množstva rezaných dielcov.

Služby, ktoré ďalej poskytujeme:

  • zabezpečovanie kooperácií v oblasti zvárania, ohýbania a strojného opracovania
  • výrobu intarzií z mramoru, žuly podľa požiadaviek zákazníka
  • výrobu reklamných nápisov z ľubovoľného materiálu
  • výrobu reklamných a darčekových predmetov

Novinka - predaj nerezových plechov

Novinka - predaj nerezových plechov

Od 1.1.2016 spol. Ntec s.r.o. realizuje predaj nerezových plechov od hrúbky 1 až 20mm. Kompletnú ponuku Vám na vyžiadanie zašleme na Váš email. 

Ponuku si vyžiadajte priamo tu...

Prihlásenie